Apsilankymas pas R.Naruševičiaus ir M.Tiškaus komandą

1P6A7525

Apsilankymas pas R.Naruševičiaus ir M.Tiškaus komandą. Pirmą kartą Lietuvos sportinių balandžių varžybose komandą sudaro du žmonės. Pagrindines balandžių trenerio pozicijas užima M. Tiškus, o už komandos pristatymą, ryšius su visuomene ir sponsoriavimą atsakingas R. Naruševičius. Balandžiams atvežta visa “Rohnfried” prekių linija. Žinoma, anot R. Naruševičiaus yra viskas padaryta kiek skubotai, nes su naujais produktais balandžiai turi būti supažindinami dar prieš sezoną arba naudojami ištisus metus. Paukščiai turi žinoti duodamų papildų ir priedų skonį. M. Tiškus pritaria, kad nors produktai ir geri, tačiau ne visus balandžiai pripažįsta ir kai kurių visiškai atsisako, tuomet tenka rinktis ankščiau patikrintus laiko balandžių lesinimo ir ruošimo metodus.

Nuotraukos, kai lenktyniniai balandžiai grįžta iš 550km DOBIEGNIEW I (06/18/2017). Nors šis varžybinis skrydis komandai nebuvo itin sėkmingas, tačiau vyrai nenusimena, nes varžybos dar tik įpusėjo. Sėkmės visiems.

Svečiavosi Kauno dekoratyvinių balandžių augintojų klubo pirmininkas Žydrūnas Čerapas, kuris pirmą kartą stebėjo varžybose grįžtančius sportinius balandžius, nes ankščiau buvo matęs tik per Youtube kanalą. Lenktyninių balandžių sportu domėjosi ir Lietuvos žuvėdrėlių fanatikas Raimondas Rutkauskas. Pradedantis auginti sportinius balandžius Renatas Ivanauskas, auksakalys Robertas ir kiti R. Naruševičiaus, M. Tiškaus draugai.

Televizijos ankščiau filmuotas reportažas pas trenerį M. Tiškų nuo 14 min 30 s. Gyvas vaizdas iš balandinių.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.