Svečių knygos diskusijos santrauka

Pilna diskusija skaityti ir komentuoti čia>>

Goncas001

Rimas (RCH) atsiuntė formulę į paštą ir prašė patalpinti, nes telefonu sake, kad laikosi savo pažado ir komentarų, pamąstymų nekelia čia nuo pasižadėjusios žinutės.

INFORMACIJA visiems, kad draudimo lankytis čia ar blokavimo nėra, bet jeigu apsaugos kode padarote klaidą (neteisingai suvedate mažas, dideles raides ar skaičius), tuomet pranešimas nėra įkeliamas, tai yra apsauga nuo interneto robotų. Rimo (RCH) ar kitų žinutės nebuvo blokuojamos, o jeigu nepavyksta įkelti žinutę – rašykite goncas001@yahoo.com ir paskelbsime. GERŲ ŠVENČIŲ VISIEMS!

Antonis

Sveiki vyrai,
Paslaptis slypi formules paprastume ir ji pasirodo pati teisingiausia. Atstumas – balandzio greitis – vidutinis greitis metrai per minute. Uzduokit sau klausima – jei balandis – “profesonalus sportininkas” – parskristu vakare – atidaves visas jegas ir ryte jam pasakytu – atsiprasau, bet islose tas kuris 5 valandom uz tave veliau parskrido. Man atrodo – jeigu jis sugebetu – turbut uzvaziuotu i dantis – arba daugiau neatstovautu tokiose nesaziningose varzybose. Cia nepagarba ne tik treneriui bet ir paciam pauksciui. Cia mano nuomone – ju gali ir turi buti visokiu.
Olandijoje formules naudoja skrydziams virs 1000 km ir dieniniu leidimu. Tikrai dauguma irgi nepatenkinti ta formule, bet kolkas visur postuose sedi seno sukirpimo zmones, kurie bet kokia kaina nori patekti i pirmas rezultatu eilutes. Bet as uztikrintas kad jau atejo laikas ir si klaida bus istaisyta greitu laiku.
Pas jus – Lietuvoje – tokiu skrydziu nera. Apie ka tie pikti komentarai ir tokia nepagarba vienas kitam? Diskutuoti reikia, bet kad jos privestu prie vieningos nuomones ar sprendimo.
Linkas is Olandijos skaiciavimo varzybu. Kurie domisi – klauskit – atsakysiu.
http://www.afdeling5.nl/Uitslagen2015/uitslagen.html
su pagarba visiems – uz ir pries – Antonis

 

Artūras

LČ dalyvaujantys balandininkai sutinka, kad Vienybėje Pszczelnik išrikiuoti pagal greitį LČ. Mano 1 =10, Kauno Andziulevičiaus= 17, Piliaus Alytus =26, Prienų Algio = . LČ balandžiai LYGŪS. LYGIAUSI nepriklausomai grįžo minutėmis, valandomis ar skirtingais metais. Aš nesutinku. AR TAIP TEISINGA??? Aš noriu, kad čempioną lemtų minutės ar net sekundės.

 

LIŪDESIUI ,kad būtų dar linksmiau….pagal Evaldo formulę- 2015m.Pšelniko etapo nugalėtojas būtų,aiškia persvara,vilniečio A.Jurgaičio balandis su mažesniu greičiu negu Artūro Mikulionio su geriausiu parodytų laiku….

 

LIŪDESYS

Man dabar jau ne liūdna o linksma, ir štai kodėl. šaunuolis Evaldas, nebūdamas paštinių didelis žinovas , surado tinkamą visiems formulę : – K = S / 10000 + G / 100 , kur – S – atstumas iki balandinės, G – balandžio greitis , na ir viskas čia aišku, kuo toliau balandis skrenda, tuo greitis mažėja ir atvirkščiai.
Na o jei jai arčiau skridusio balandžio greitis mažesnis , tai kaip sakė Artūras : – čia jau balandinės (suprask veislės ) problema, arba trenerio gebėjimų ir meistriškumo problemos. Genialumas paprastume. Ir nereikia tau Rimai (RCH) patiliukais ” kurpti ” nauju paskaičiavimo metodikų, jos jau yra. Eisiu pas savo klubo , LBSF valdybos narį, kad jis inicijuotų šio metodo panaudojimą, Lietuvos Čempionato duomenų suskaičiavime.. Šaunuolis Evaldai .

 

Evaldas

Lenkų svetainėje radau įvairias formules kaip galima skaičiuoti taškus,
vienoje iš jų taškai priklauso tik nuo atstumo ir greičio tai gal tiks:

K=S/10000+G/100

S – atstumas m nuo paleidimo taško iki balandinės
G – balandžio greitis

Pvz. skrydžio ilgis 651230 m : 10000=65,12 tšk
Balandžio greitis 1234,56 m/min :100=12,35 tšk
viso bus 65,12+12,35= 77,47 tšk

O tai kas tie du žmonės kurie viską nusprendžia. Gal kas iš rašančių yra valdybos nariai
ir pasakys kaip ten buvo sprendžiama.

 

LIŪDESYS

Man vėl liūdna, taigi kur jus ponai buvot, kai jums siūlė Rimas (RCH) diskusijas pradėti tuoj po Naujųjų, . Ir tiesiog lig numatė kad taip bus. Turėjo tos diskusijos pradiskutuotos klubuose, ir kiekvieno klubo atstovas – LBSF valdybos narys tą kubo nuomonę įnešti į LBSF valdybos posėdžio protokolą ir už ją balsuoti. Išvada: klubų atstovai, LBSF valdybos nariai atėjo į valdybos posėdį nepasiruošią. o dabar vėl tos pačios kalbos kaip ir pernai. Ponai , nedarykit kas met tų pačių klaidų. Liūdna man liūdna.

 

Goncas001

Evaldui, Alytaus, bendros įskaitos, Vienybės ta pati formulė. Jeigu Alytaus, tai Alytaus balandininkai surikiuoti į bendrą eilę pagal greitį, bendra įskaita surikiuoti vienoje eilėje trys klubai, Vienybė visi dalyvaujantys Lietuvos balandininkai vienoje eilėje. Balandžio grįžimo greitis nulemia balandžio užimtą vietą. Visi priziniai balandžiai gauna skirtingus taškus – vadinasi, greitis lemia taškus. Niekada nebus taip, kad pagal šią formulę pirmas sugrįžęs Prienų klubo balandis ir pirmas Alytaus balandis surinktų vienodą taškų skaičių, nes jeigu jie surenka vienodą taškų skaičių, vadinasi jie lygiaverčiai. Gerbdamas LČ čempionato kūrėjus aš daugiau nediskutuoju šia tema, nes kritikuoti pats lengviausias darbas, o įgyvendinti, kad visiems tiktų tai keblus dalykas. Sėkmės visiems.

 

Evaldas

Nežinau kaip skaičiuota bendra įskaita ar vienybės taurė (neradau svetainėje varžybų taisyklių), tačiau Alytaus svetainėje yra Alytaus klubo taisyklės (tai gal ir kiti klubai pagal tai skaičiuoja), ten nuo greičio taškai irgi nepriklauso. Pirmas balandis 2 balandį aplenks ar 1 val ar 1 sekundę vis vien gaus tą patį taškų skaičių.

 

Goncas001

Šiais metais buvau nusprendęs nekišti nosies visai į šiuos reikalus, nes pavargau praėjusiais nuo taikymo abiejų pusių. Tačiau Gedo M. pastaba apie Vilniaus balandį privertė mane pabandyti panagrinėti formulę atidžiau. Tiesiog buvo smalsu, kuris balandis būtų greitesnis LČ. Mano nustebimui abu pirmi balandžiai klubuose gautų po lygiai taškų, nes kiekvienas klube užimtų po 1 vietą. LČ čempionato formulėje skaitiklyje yra B*(C-1) kur C reiškia balandžio užimta vieta. Įstačius 1 skaitiklis B*(1-1) B dauginasi iš 0 ir visa trupmena tampa lygi nuliui. Pridėjau skaičiavimo failą labai paprasta suvokti.
Pirmas balandis klube Klaipėdoje, Kaune, Alytuje, Prienuose, Kybartuose gauna po vienodą taškų skaičių nepriklausomai kada sugrįžo. IŠVADA: pirmo balandžio taškai nepriklauso nuo grįžimo greičio. Jeigu aš klystu – pataisykite mane.

2016 Pszczelnik etapas po 10 pirmu balandziu kiekvieno klubo (Alytus, Vilnius, Prienai, Kybartai).
Skaiciavimo failas nuorodoje.
https://drive.google.com/file/d/0B0ExHSeSmP_KWkxXMFNuTml6Q3c/view?usp=sharing

 

Artūras

Sveiki visi. Aš ne už tai, kad nuo Vilniaus ar Klaipėdos būtų atsisukta. Tegul pateike visi klubai ko jie norėtų, prabalsuoja ir rasta dauguma. Man kryptis netrukdo, bet jei ją suktų lyginant su atstumais as už tai, norėčiau sulošti ir iš tos krypties, bet tai turi būti prabalsuota. Manau balsai būtų nublsauota keisti kryptį už tad ir nepateikiama balsuoti visiems startuojantiems. Neliktų skirtumo tarp Piliaus ir Kybartų. Jūs sau užduokite klausimą – skristi būryje jiems lengviau būtų ar atsiskirti keliems link savo balandinės? O kai Kybartų praleke kraštu namus, kas tada skaičiuoja jų kilometrus? Jei jum ne aišku tai pasakau, kad ne už praskristus km jie gauna taškus, o už greitai susiorentavus ir parskridus. Jei gerbiamieji verkia dėl km,tai reik eiti į savivaldybę gal išmokas duos, nes čia bėda vyrai. Gaila, kad ne taip supranta, bet džiugu jog yra suprantančių savo balandinės problemą. Aš jiems padėjau ir padėsiu jei tik startuos, o startavus rezultatai tik tai gėrės. Pamatysit. Tau Rimai asmeniškai – ne vienas liksiu už borto, o su tavimi. Jei startuosiu ir toliau, tai aš tau pažadu, kad mane matysi ne gale lentelės. Kybartų klubas turi mane ir aš jiems padėsiu kovojant. Aš lenkiu galvą prieš juos, kad mane priėmė pas save į klubą. Dėkui jiems už puikią atmosferą klube.
Gerbiamas Valiau, yra kategorijos, lai jas apdovanoja ir nebus problemų su Vilnium. Tai ką Olandai gali, o mes negalime. Gal norima lėtesniems šansą duoti, už tad imama skaičiavimo šio? Kam mes dūrinam žmones? Tu jiems paaiškink, kaip gali būti geresni balandžiai jei jie pastatomi pirmi, o pagal greitį jie gali būti letesni už 300 balandžių? Dar paklausk žmonių kiek procentų tęsėsi Vilniuje parų, o kiek čia Volzburgo skrydyje. Tai ar galima lyginti šį atvejį, o Vienybė, tai 3 etapai kur reikia išlikti visada aukštai. Taip kaip ir pagal greitį startuotum visus 12 et. Kad liktum aukštai tarp pirmų čia nėra kada nosį krapštyti. Čia reikia vyrai lošt, o ne antroje dienoje susimušti ir dar aukščiau stovėti už tuos kur jau kažin kada susimušę. Dar vienas klausima – Šakiai, Vilkija, Kaunas, Kaniūkai, gali lošti viename klube, o Lietuvoje?

 

GEDAS M.

V.Valiui….rašai kad Vilniaus balandis visada pralaimės Alytaus,Kybartų ir Kauno balandžiams,bet pažiūrėjus Pšelniko etapo rezultatus tavo teorija žlunga-vilniečio A.Jurgaičio balandis su atstumu 725km.,Vienybės taurėje būtų užėmęs 16-tą vietą…o tai geriau už pirmą Alytaus klubo balandžio rezultatą su 622km!!!Vilniečio balandis tik 0,013 sek.pralaimėjo Kybartų balandžiui su 581 km atstumu…Šansų visada yra kiekvienam-viską lemia ,kaip ir kiekviename sporte-MEISTRIŠKUMAS!!!

 

V.Valius

Sveiki, pridėsiu ir aš savo trigrašį… Mano nuomone balandžių sporte teisingų rezultatų skaičiavimo ir nugalėtojų nustatymo formulių nėra ,ir pakolkas negali būti… Viskas labai subjektyvu ,kas vieniems teisinga ,kitiems ne… Viso to priežastis oro sąlygos skrydžio metu t.y krituliai, vėjo greitis ,kryptis ,škvalai ,kruša ir kita… Kur matėtė pasaulyje formules kur tas numatyta,vėjo krypties ir vėjo greičio koeficientai ar kritulių koeficientas…jų nėra…
Pagrindinis kriterijus Lietuvos čempiopnato skaičiavime yra balandžio užimta vieta savo klube ir dalyvavusių balandžių kiekis. Kad sulyginti ,maždaug,visų vienodas galimybes laimėti :suvienodinimas balandžių skaičius su kuriais balandininkas dalyvauja varžybose . Ir jų rezultatai skaičiuojami viename klube ,nes toje vietoveje skrydžio sąlygos maždaug vienodos .O jei darysime ,kaip pas mus buvo daroma per Vienybės taurės varžybas ,tai kai kuriems klubams niekada nešviečia laimeti ,jei balandžiai varžybų protokole sustatomi į vieną eilę pagal greitį ir daromas vienas protokolas visai Lietuvai. Tai klaidingas požiūris. Patys pagalvokite jei balandis skrenda į Vilnių ,tai jis nuskrenda 150 km daugiau negu Kybartų klubo ,savaime aišku paskutinius 50 km balandžio greitis mažėja ,dėl balandžio nuovargio,vėjo, lietaus ir kitų atmosferinių sąlygų. Vasarą, patys žinote kad oro sąlygos 50km atstumų gali labai keistis keletą kartų į blogają pusę ir atvirkščiai . Tai į Vilnių skrendantis balandis visada pralaimės greičiu balandžiui iš Kybartų,Alytaus,Kauno… Tai kad jiems dalyvauti ir laimėti beveik be šansų….Kadandi visų Lietuvos klubo narių skaičius maždaug vienodas,tai naudojant lenkų formules ir apribojant balandžių komanda iki 50 vnt ( nors galima nustatyti ir mažesnį ar dar didesnį skaičių) tai visų balandininkų šansai laimeti ,maždaug,suvienodėja,,,, Galima įvesti ir balandžių reitingavimą,bet čia jau didesnių diskusijų reikalaujantis pakeitimas…. O šiaip šitama sporte nėra ir nebus teisingų rezultatų… turite su tuo susitaikyti arba nelaikyti sportinių balandžių…

 

 

Evaldas

Olandijos federacijos svetainėje yra 2015 Olandijos čempionato rezultatai

npoveenendaal.nl/vluchten/nationale-kampioenschappen/uitslagen-2015/senioren/hokkampioenschap-aangewezen-vitesse

Belgijos 2015 čempionato rezultatai yra šitoje nuorodoje

kbdb.be/images/Archief/Kamp/kampioenschappen_2015_definitief.pdf

Jeigu čia yra skaičiuojama teisingiausia tai gal galite kas nors paaiškinti kaip skaičiuojami
rezultatai. Artūras ima už pavyzdį Belgiją ir Olandiją, tai turėtų būt susipažinęs.
kadangi svečių knnygoje neleidžiama talpinti kitų svetainių apie balandžius adresų, tai prieš adresus reikia parašyti www. arba nukopijuotą nuorodą įdėti i google.

 

 

Dutis

2016 varžybų planas parodo, kad tarp klubų parodo draugiškos atmosferos nėra: kažkodėl proteguojamas Klaipėdos klubas per 12 etapų -4160 km, Kauno klubas – 4900 km, o Vilniaus klubui – 5880 km. Pagal dominuojančių distancijų kategorijų lygį tai Lenkijos, Vokietijos, netgi Belgijos brandūs klubai (ne elitiniai) turi tokius sezono planus. Jeigu dabar pirmaujantys pietvakarių ir pietų Lietuvos neskaitlingi klubai pagal prizus pirmauja, tai jiems distancijos ir žymiai lengvesnės. Išvada kad prizų skaičiavimo sistema neatitinka turimų paukščių pajėgumus bei jų treniravimo būdus bei varžybų organizatoriai nėra bešališki įvairiems klubams

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.